З Днем Соборності України

26 Січня 2015 Друкувати цю новину

sobornist22 січня у Луцькій бібліотеці, що по вулиці Декабристів, з ініціативи керівника громадської організації «інваволинь» Валерія Михайловича Бакаєвича зібрався досить великий гурт людей з фізичними вадами. В першу чергу це були візочники. З Днем Соборності України присутніх вітали запрошені керівники інших ГОІ, зокрема Ощипко Г.М. та представник НАІУ Симончук Ю.П. Була прочитана доповідь про шлях який пройшла Україна до своєї повної Злуки. Працівники бібліотеки озвучили документи, що засвідчили історичну подію 22 січня 19 року минулого століття. Виступаючи з болем і зі сльозами говорили про сьогоднішні події на Сході нашої Держави. Звідки нажаль поповнюються ряди осіб з інвалідністю. Звучав заклик Єднаймося ! Наша сила в єдності!

Люди з інвалідністю також можуть допомогти нашому воїнству, зокрема молитвою та зібранням благодійних пожертвувань. Так, Наприклад, члени первинних осередків Волинської обласної організації УТОС за власні зібрані кошти придбали бінокль нічного бачення а також теплий одяг і при допомозі Отця Олександра (Мазурака) передали все це Волинському  батальйону «Свитязь» про це повідомив керівник фонду ЗІР.

Присутні дякували Валерію Бакаєвичу за організований захід, а благодійники спромоглися накрити для учасників солодкий стіл.

Б.В. Мачічка

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.