З 2019 року ФОП-роботодавці зможуть застосовувати ставку ЄСВ у розмірі 8,41%

14 Грудня 2018 Друкувати цю новину

З 2019 року ФОП-роботодавці зможуть застосовувати ставку ЄСВ у розмірі 8,41%1 січня 2019 року набере чинності Закон України від 23.11.2018 р. №2628-VIII. Ним буде внесено численні зміни  до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів.

Зокрема, у новій редакції буде викладено частину тринадцяту статті 8 Закону про ЄСВ. За нею, єдиний соцвнесок для підприємств, установ і організацій, фізичних осіб-підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, в яких працюють особи з інвалідністю, встановлюється у розмірі 8,41% визначеної пунктом 1 частини першої статті 7 цього Закону бази нарахування єдиного внеску для працюючих осіб з інвалідністю.

Нагадаємо, що згідно з чинною редакцією Закону про ЄСВ ставка єдиного внеску 8,41% поширюється тільки на юридичних осіб. А фізичні особи - підприємці сплачують ЄСВ за загальною ставкою 22%.

Дебет-Кредит

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.