Європейський тиждень людей з інвалідністю в Україні

20 Листопада 2020 Друкувати цю новину

У цьому році  Inditex Group Україна в рамках Європейського тижня людей з інвалідністю, який проходить  з 16 по 20 листопада,   проводить низку заходів з підвищення обізнаності персоналу компаній щодо питань інвалідності.

Так, 17 листопада Національна Асамблея людей з інвалідністю України провела семінар для співробітників/ць компанії на тему «Інвалідність: від виключення до рівності».

Модераторка заходу, керівниця проєктів НАІУ, Лариса Байда зупинилась як на теоретичних засадах, так і на практичних аспектах, що стосуються питань інвалідності та включення людей з інвалідністю в життя громади; працевлаштування  людей з інвалідністю на відкритому ринку праці, познайомила з міжнародними рухами та європейськими програмами, які змінили або змінюють ставлення до людей з інвалідністю,  спонукають бізнес до найму працівників з інвалідністю та ін.  Неля Ковалюк  (Житомир) та Валентина Добридіна (Чернівці), пересуваються на колясці, вони розповіли про бар’єри з якими зіштовхуються, коли  відвідують магазини.

Окрема сесія була присвячена питанням доступності, універсального дизайну, обслуговуванню людей з інвалідністю, політики компаній, де враховуються інтереси всіх працівників і клієнтів, в тому числі людей з інвалідністю.

 

 

#НАІУ #НІЧОГО_ДЛЯ_НАС_БЕЗ_НАС

Інформацію розміщено в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту  «Участь в процесах прийняття рішень: НІЧОГО ДЛЯ НАС БЕЗ НАС», який реалізує ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за рахунок коштів Державного бюджету України.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.