Європейський досвід у наданні послуг людям з інвалідністю закарпатцям передають голландські фахівці

30 Березня 2018
Друкувати цю новину

Європейський досвід у наданні послуг людям з інвалідністю закарпатцям передають голландські фахівці

В Закарпатській ОДА відбулася зустріч із представниками Фундації «Софт Туліп» (Нідерланди). Ерік Дункок – директор фонду, Ерік Гункам – професор психіатрії та Пол де Бот – член правління організації відвідали область з тижневим робочим візитом аби оцінити співпрацю із закарпатцями та окреслити подальші напрямки роботи. Гостей із Нідерландів 28 березня зустрів заступник голови ОДА Віктор Мікулін та директор департаменту соціального захисту населення Михайло Петрішка.

Голландська громадська організація «Софт Туліп» об’єднує сім інституцій, котрі надають послуги людям з інвалідністю, зокрема дітям, людям з психічними захворюваннями та похилого віку. Фонд об’єднує близько 8 тисяч працівників, які надають послуги клієнтам. Їхня мета – підвищити якість життя та послуг для людей з інвалідністю. В Україні організація працює вже більше десяти років – підтримує реформування надання послуг в закладах для дітей з інвалідністю, літніх людей і для людей з психічними проблемами різного віку.

«Важливим аспектом роботи в Україні нині є зміцнення потенціалу батьків, розвиток послуг раннього втручання – комплексної допомоги родині з дитиною з порушеннями здоров’я та розвитку. «Софт Туліп» підтримує приклади передової практики неурядових організацій в Ужгороді, Харкові, Львові та Одесі, на базі яких впроваджується послуга раннього втручання», – повідомив директор фонду Ерік Дункок.

Європейський досвід у наданні послуг людям з інвалідністю закарпатцям передають голландські фахівці

На Закарпатті робота організації ведеться ще у декількох напрямках. Зокрема, проводиться навчання персоналу психоневрологічного інтернату у с. Тур’я Ремети, медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» та Обласного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.

Заступник керівника краю Віктор Мікулін подякував закордонним партнерам за масштабну роботу, яку члени організації проводять в області та запевнив у всебічній підтримці їхніх проєктів в краї.

В рамках візиту на Закарпаття, представники Фонду «Софт Туліп» у цей день також провели засідання за круглим столом з фахівцями інтернатних закладів області, під час якого обговорили напрямки подальшої роботи.

Закарпатська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар