Яскрава перемога українських дзюдоїстів-паралімпійців на чемпіонаті Європи

8 Серпня 2017 Друкувати цю новину
dzudo_n.jpgПоки ми ще досі живемо Дефлімпіадою-2017 і згадуємо про яскраві перемоги наших спортсменів у турецькому Самсуні, тим часом відбулась не менш яскрава перемога українських паралімпійців у Великобританії: національна паралімпійська збірна команда з дзюдо, змагаючись з представниками 25-ти країн  на чемпіонаті Європи з дзюдо серед спортсменів з порушеннями зору виборола 8 високих нагород, серед яких -  3 золотих, 2 срібних та 3 бронзових медалі. Змагання проходили з 01 по 07 серпня 2017 року у м.Уолсолл. 

Золоті нагороди завоювали: Хорава Давид у ваговій категорії до 66 кг, Косінов Олександр - вагова категорія до 81 кг, Галінська Юлія - вагока категорія до 48 кг.

Володарями срібних медалей стали: Логацька Людмила - вагова категорія до 52 кг та чоловіча команда - Хорава Давид, Котенко Сергій, Косінов Олександр, Назаренко Олександр, Помінов Олександр.

Бронзові медалі вибороли - Котенко Сергій, (вагова категорія до 73 кг) Назаренко Олександр (вагока категорія до 90 кг), жіноча команда (Галінська Юлія, Логацька Людмила).

Вітаємо команду з потужним виступом на чемпіонаті Європи та бажаємо нових яскравих перемог!

 

Прес-служба Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук