Як жити людям з інвалідністю у Львові?

10 Березня 2017 Друкувати цю новину

Як жити людям з інвалідністю у Львові?Львів запевняє, що завжди відкритий до нових людей. Проте для туристів, які ходять своїми ногами він дійсно відкритий, а людям з інвалідністю тут не місце. У Львові немає багато де пандусів. Проте це не лише пандуси. Потрібно також облаштувати все навкруги.

До лікаря люди з інвалідністю ходити не можуть, рентген роблять лише стоячи, до гінеколога піти неможливо, в лікарнях немає пандусів. Та ж сама історія і з культурними закладами. Як піти в театр чи кіно, якщо проходи дуже вузькі, і всюди сходи? Навіть на площі міста бруківка, по якій дуже важко пересуватись на візку. А що казати про світлофори, на яких зелене світло лише 15 секунд? Як людина з інвалідністю на візку повинна встигнути за цей час?

В результаті люди з інвалідністю залишаються заручниками своїх квартир. Багато з них навіть живуть в багатоповерхових будинках, які не облаштовані ліфтом. Це значною мірою ускладнює їм життя, тож приходиться сидіти перед телевізором цілими днями та нічого більше не робити. Вийти в місто дуже складно, навколо немає підтримки для таких людей, ніхто не допоможе, не підтримає. І влада не може створити хоч щось, що допомогло б таким людям. Хоча б в'їзд до тролейбусу чи автобусу зробили б. Хоч щось, щоб можна було вийти з дому.

У Львові

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.