Як у Тернополі вирішили конфлікт між «Малятком» та центром реабілітації?

12 Жовтня 2016 Друкувати цю новину

Як у Тернополі вирішили конфлікт між «Малятком» та центром реабілітації?Тернопільська облрада залагодила конфлікт між двома комунальними установами – будинком дитини «Малятко» та обласним центром реабілітації для дітей з інвалідністю. Першій з обласного бюджету виділили майже 200 тис. грн. на облаштування кабінетів. Це стало своєрідною компенсацією за вимушене переселення.

Нагадаємо, два вищезазначені заклади знаходяться в одній будівлі на вул. Сахарова. Кабінети центру реабілітації – у різних корпусах. Переводити дітей з вадами розвитку з одного приміщення в інше травматично, тож керівництво установи попросило передати йому у користування коридор.

Депутати відгукнулися на прохання, але згодом з’ясувалося, що до питання передачі претензії має будинок дитини. Його керівництво звернулося до депутатів з проханням не виконувати рішення сесії. Річ у тім, що таким чином було обмежено доступ до кабінетів, де отримують оздоровчі процедури постояльці будинку дитини, пише Номер один. Там же розміщені робочі місця спеціалістів закладу. Адміністрація «Малятка» стверджувала, що вилучення коридора може призвести до часткового призупинення діяльності установи, бо, мовляв, альтернативних приміщень у будівлі немає.

Користуватися спільно коридором заклади не могли, адже за статутомце установи закритого типу з обмеженим доступом. Входити туди стороннім заборонено.

Конфлікт інтересів між двома комунальними установами розглядало кілька комісій обласної ради. Згодом була створена робоча група, яка провела виїзне засідання у будинку дитини.

За допомогою обласних депутатів таки знайшли вільні приміщення, але вони потребували ремонту. Тож сесія обласної ради виділила близько 200 тис. грн. на їх ремонт та облаштування, щоб вони виконували функції, аналогічні тим, які було заблоковано внаслідок передачі коридору. Таким чином непорозуміння наразі вичерпано.

Зоряна Герасимів, Номер один

0352.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.