Як отримати фінансову допомогу людини з інвалідністюм та ветеранам на 2014 рік

by Olga Zhurbenko | 26 Червня 2013 12:34

Як отримати фінансову допомогу людини з інвалідністюм та ветеранам на 2014 рікВідповідно до «Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів» на реалізацію ними статутної діяльності, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 22.07.2011 № 695, одержувачами бюджетних коштів, відповідно до цього Порядку, є громадські організації осіб з інвалідністю і ветеранів (спілки), які не мають статусу всеукраїнських та обласних і зареєстровані у м. Львові, а також структурні (відокремлені) підрозділи всеукраїнських громадських організацій – осередки, відділення тощо, які мають статус юридичних осіб та зареєстровані у м. Львові.

Згідно з пунктом 5 цього Порядку, громадські організації мають подати до управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики до 1 липня поточного року заяву про надання фінансової підтримки, із зазначенням її розміру.

До заяви додаються:

Детальнішу інформацією можна отримати у відділі соціальних програм управління соціального захисту за тел.: 235-69-79. (вул. Театральна, 10).

Дивись.info

Source URL: https://naiu.org.ua/yak-otrimati-finansovu-dopomogu-invalidam-ta-veteranam-na-2014-rik/