Як отримати фінансову допомогу людини з інвалідністюм та ветеранам на 2014 рік

26 Червня 2013 Друкувати цю новину

Як отримати фінансову допомогу людини з інвалідністюм та ветеранам на 2014 рікВідповідно до «Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів» на реалізацію ними статутної діяльності, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 22.07.2011 № 695, одержувачами бюджетних коштів, відповідно до цього Порядку, є громадські організації осіб з інвалідністю і ветеранів (спілки), які не мають статусу всеукраїнських та обласних і зареєстровані у м. Львові, а також структурні (відокремлені) підрозділи всеукраїнських громадських організацій – осередки, відділення тощо, які мають статус юридичних осіб та зареєстровані у м. Львові.

Згідно з пунктом 5 цього Порядку, громадські організації мають подати до управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики до 1 липня поточного року заяву про надання фінансової підтримки, із зазначенням її розміру.

До заяви додаються:

  • копія статуту (положення) організації, завірена у встановленому порядку печаткою заявника;
  • копія свідоцтва про реєстрацію громадської організації, завірена у встановленому порядку печаткою заявника;
  • копія довідки про взяття на облік у державній податковій інспекції, підписана керівником та засвідчена печаткою заявника;
  • копія звіту про діяльність громадської організації за формою державної статистичної звітності, а також інформація про діяльність заявника за попередні 12 місяців від дати подання заяви, підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації;
  • детальні розрахунки та обґрунтування потреби у бюджетних коштах і напрями використання бюджетних коштів (п.12-13 Порядку), затверджені зборами громадської організації (заявника), підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації (заявника).

Детальнішу інформацією можна отримати у відділі соціальних програм управління соціального захисту за тел.: 235-69-79. (вул. Театральна, 10).

Дивись.info

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.