Як онкопацієнтам отримати медичну допомогу під час війни? Конференція з лікарями – онкологами та пацієнтами

Як онкопацієнтам отримати медичну допомогу під час війни? Конференція з лікарями – онкологами та пацієнтами
14 Липня 2022
Друкувати цю новину

Вчора в онлайновому форматі пройшла ще одна довгоочікувана зустріч  ̶  конференція з лікарями онкологами і пацієнтами за темою “Як онкопацієнтам отримати медичну допомогу під час війни”. Захід організовано ВГООІ «Разом проти раку» (організація – член НАІУ).

Під час зустрічі учасниці та учасники змогли зарядитися підтримкою і спілкуванням з однодумцями на відстані, а також отримати відповіді і вичерпну інформацію від запрошених спікерів.

Спікерами виступили: Аліна Андріїв, завідувачка відділення гормонозалежних пухлин у жінок,  к.м.н., доцент кафедри онкології (м. Івано-Франківськ) та Ярослав Куляба, клінічний онколог, онко-гематолог, хіміотерапевт (м. Київ).

Фахівці докладно розповідали про специфіку роботи, лікування, реабілітацію, діагностику для онкопацієнтів в умовах військових дій, згідно з вимогами НСЗУ.

Учасників зацікавила різниця і тонкощі між отриманням медичної допомоги за кордоном і в Україні. Слухачі конференції залишились задоволені і з нетерпінням чекають наступного етеру.

Бережіть себе! Все буде Україна!

Захід відбувся в рамках проєкту “Криза  в Україні: реагування та відновлення з урахуванням інвалідності”, який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України за підтримки Європейського форуму осіб з інвалідністю.

#НАІУ  #EDF    #CBMGlobal  #допомога  #Переможемо #СТОЇМО #Не_словами_а_справами #війна_росії_проти_УКРАЇНИ

  Категорія: