X ювілейна обласна спартакіада

23 Вересня 2014 Друкувати цю новину

Picture18 вересня 2014 року в Ковалівському парку культури та відпочинку м. Кіровограда відбулася X ювілейна обласна спартакіада з рекреаційних видів спорту серед осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Головними організаторами змагань вже традиційно виступили Кіровоградська обласна організація осіб з інвалідністю Всеукраїнської організації осіб з інвалідністю «Союз організацій осіб з інвалідністю» на чолі з С. Подорожним  та  Обласний центр з фізичної культури та спорту «Інваспорт», який очолює О. Соколовський.

Директор Кіровоградського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Руслан Фросіняк зазначив, що: «Змагання на Кіровоградщині вже стали традиційними та відіграють важливу роль у житті людей з обмеженими фізичними можливостями, бо  сприяють реабілітації та соціальній адаптації осіб з інвалідністю у суспільстві, особливо у цей нелегкий для країни час».

Переможців визначали в 4 видах спорту: дартс, шашки, стрибки у довжину та настільний теніс.

Спортсмени, які посіли 1,2 та 3 місця було нагороджено грамотами та медалями. Вони представлятимуть Кіровоградщину на Всеукраїнській спартакіаді з рекреаційних видів спорту серед осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Зустріч зі старими друзями, невимушене спілкування,– зробили даний захід не лише спортивними змаганнями, а й чудовим відпочинком для осіб з обмеженими можливостями.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.