Взаємодія соціальних партнерів

11 Червня 2014 Друкувати цю новину

Взаємодія соціальних партнерівУ Сумському міському центрі зайнятості за участі представників Сумського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю - начальника відділу взаємодії з роботодавцями і громадкістю, організаційної та кадрової роботи І.Олефіренко та заступника начальника відділу В.Марющенко, спеціаліста І категорії Управління праці та соціального захисту населення Т.Горбачової, реабілітолога обласного Центру Медико-соціальної експертизи Г. Гаврищук та представників роботодавців м. Суми, відбулося засідання круглого столу «Проблеми працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями в умовах сьогодення».

На засіданні розглядались питання щодо положень нової редакції ЗУ «Про зайнятість населення», І. Олефіренко освітила питання необхідності виконання ст. ст.19,20 ЗУ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Начальник відділу по роботі з роботодавцями Сумського міського центру зайнятості Л.Савченко зазначила, що роботодавцям дуже важко знайти людини з інвалідністю, який би задовольняв вимогам індивідуальної програми реабілітації та наявним вакансіям, поданим роботодавцями до центру зайнятості. Також, на невиконання нормативу по створенню робочих місць для осіб з інвалідністю, впливають зміни 2009 року до ЗУ «Про зайнятість населення», згідно яких інваліди мають можливість зареєструватись в установленому порядку як безробітні та отримувати призначену допомогу по безробіттю.

В ході засідання була обговорена та затверджена стратегія співпраці між установами та роботодавцями м. Суми, яка зумовить підвищення ефективності контролю за виконанням вимог ЗУ «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю».

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук