Виступ Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю Валерія Сушкевича на Форумі із сталого розвитку територіальних громад

22 Березня 2019 Друкувати цю новину

Дивіться виступ Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю Валерія Сушкевича на Форумі із сталого розвитку територіальних громад, який відбувся 21 березня в Києві  в рамках міжнародної будівельної виставки IНТЕР БІЛД ЕКСПО2019.

 

Захід організований спільно проєктами USAID ПУЛЬС "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування" та ПРОМІС "Партнерство для розвитку міст", Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Будівельною палатою України та Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

Метою проведення Форуму є обговорення актуальних питань, які стосуються економічного розвитку територіальних громад, зокрема, сфери публічних закупівель, державної допомоги суб'єктам господарювання, створення доступного середовища для людей з інвалідністю в Україні, запровадження заходів екологічної політики.

написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.