Виставка «Торкаючись, бачу: великі українці» презентується у Києві

29 Листопада 2016 Друкувати цю новину

Виставка «Торкаючись, бачу: великі українці», яка минулоріч вперше була відкрита у Львівському палаці мистецтв і опісля гастролювала кількома регіонами України, сьогодні, 28 листопада, презентуватиметься у Києві.

Виставка «Торкаючись, бачу: великі українці» презентується у Києві

Як розповіла Оксана Потимко, виставку організував Львівський обласний осередок ГО «Українська спілка осіб з інвалідністю – УСІ» разом зі скульптором Василем Одрехівським. Виставка презентується в експозиційній залі Успенського собору Національного історико-культурного  Києво-Печерського  заповідника (Київ, вул.  Лаврська,  9).

На відкриття були запрошені Міністр освіти Лілія Гриневич, артисти, які озвучували супровідну інформацію до кожного портрета, скульптор Василь Одрехівський, незрячий маленький бандурист Остап Нестеровський зі Львова. Запрошені також ГО і спецшколи-інтернати  для  незрячих, митці та  ін.

«Виставка презентується напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю. Її основна мета – довести, що візуальне мистецтво може бути не лише доступним для незрячих осіб, але й очікуваним і спраглим. Всі люди, незалежно від їх фізичного стану, прагнуть тих самих атракцій, духовних розваг, задоволень», - зазначила Оксана Потимко.

Виставка презентуватиметься до 5 грудня 2016 року.

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.