Виконком продовжив дію Порядку надання грошової компенсації особам з інвалідністю внаслідок війни на санаторно-курортне лікування і реабілітацію

4 Липня 2017 Друкувати цю новину

30 червня виконавчий комітет продовжив дію Порядку надання грошової компенсації особам з інвалідністю внаслідок війни I-III групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції – мешканцям м. Львова, на реабілітацію або санаторно-курортне лікування. Документи на отримання цієї компенсації подали 60 військовослужбовців з інвалідністю внаслідок війни.

Виконком продовжив дію Порядку надання грошової компенсації особам з інвалідністю внаслідок війни на санаторно-курортне лікування і реабілітацію

«Оскільки грошова компенсація регламентується комплексною Програмою підтримки учасників АТО, а вона продовжена на 20176-2018 роки, тому пропонуємо продовжити термін дії цього рішення на відповідні роки», - зазначила заступник начальника управління соціального захисту ЛМР Леся Дронь.

Зазначимо, що грошова компенсація особам з інвалідністю внаслідок війни I-III групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції – мешканцям м. Львова, на реабілітацію або санаторно-курортне лікування, виплачується: особам з інвалідністю І групи – 50 тис. грн., ІІ групи – 10 тис. грн., ІІІ групи – 8 тис. грн. Вони самостійно обирають собі реабілітаційний або санаторно-курортний заклад.

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.