Вийшов довідник про пільги та гарантії учасникам АТО

by Наталія | 8 Травня 2015 10:59

pilgy ato[1]Інформаційну брошуру "Пільги та гарантії для учасників антитерористичної операції" випустила Фундація «Відкритий Діалог».

На створення такого довідника активістів Фундації наштовхнув досвід спілкування із солдатами, що перебувають в АТО або звідти повертаються, а також із їхніми родинами.

- Склалося враження, що процедура отримання статусу учасника і оформлення пільг є настільки складною, що середньостатистичний солдат чи його родина не в стані розібратися з усіма бюрократичними перипетіями. Тому ми вирішили допомогти їм у міру можливості: проаналізували законодавство і оформили інформацію у вигляді схем та алгоритмів. Формат А5 дозволить завжди мати брошуру із собою: чи то в коридорах установ, чи навіть на полі бою, - пояснює Агнєшка Гуральська, менеджер проекту.

У брошурі розкриваються питання того, як отримати статус учасника АТО та посвідчення "Учасника бойових дій" та "Інваліда війни", які існують пільги та одноразові допомоги, та ін.

Брошура розповсюджується безкоштовно і адресно, а також доступна для безкоштовного завантаження у нас на сайті.

Проект став можливий завдяки підтримці Шведського агентства міжнародного розвитку та Української гельсінської спілки з прав людини.

Українська правда

Endnotes:
  1. [Image]: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2015/05/pilgy-ato.jpg

Source URL: https://naiu.org.ua/vyjshov-dovidnyk-pro-pilhy-ta-harantiji-uchasnykam-ato/