Вийшов довідник про пільги та гарантії учасникам АТО

8 Травня 2015 Друкувати цю новину

pilgy atoІнформаційну брошуру "Пільги та гарантії для учасників антитерористичної операції" випустила Фундація «Відкритий Діалог».

На створення такого довідника активістів Фундації наштовхнув досвід спілкування із солдатами, що перебувають в АТО або звідти повертаються, а також із їхніми родинами.

- Склалося враження, що процедура отримання статусу учасника і оформлення пільг є настільки складною, що середньостатистичний солдат чи його родина не в стані розібратися з усіма бюрократичними перипетіями. Тому ми вирішили допомогти їм у міру можливості: проаналізували законодавство і оформили інформацію у вигляді схем та алгоритмів. Формат А5 дозволить завжди мати брошуру із собою: чи то в коридорах установ, чи навіть на полі бою, - пояснює Агнєшка Гуральська, менеджер проєкту.

У брошурі розкриваються питання того, як отримати статус учасника АТО та посвідчення "Учасника бойових дій" та "Інваліда війни", які існують пільги та одноразові допомоги, та ін.

Брошура розповсюджується безкоштовно і адресно, а також доступна для безкоштовного завантаження у нас на сайті.

Проєкт став можливий завдяки підтримці Шведського агентства міжнародного розвитку та Української гельсінської спілки з прав людини.

Українська правда

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.