Всеукраїнський День перекладу жестової мови

2 Червня 2015 Друкувати цю новину

PictureДиректор обласного відділення Фонду соціального захисту на запрошення голови Хмельницької обласної організації УТОГ взяв участь у заході присвяченому Всеукраїнському Дню перекладу жестової мови, який відбувся в будинку культури обласної організації УТОГ. В заході взяли участь представники обласної ради, міського управління соціального захисту населення, профспілок, керівники міськрайонних громадських організацій осіб з інвалідністю системи УТОГ.

Це професійне свято з'явилося в країні в 2009 році, коли IV пленум центрального правління Українського товариства глухих випустив постанову про заснування Дня перекладача жестової мови, аби привернути увагу громадськості до проблем осіб з порушеннями слуху та підкреслити внесок перекладачів-дактилологів у розвиток спільноти глухих. Це рішення підтримали також Європейський форум сурдоперекладачів та Всесвітня асоціація перекладачів жестової мови.

Кращі перекладачі жестової мови області були відзначені подяками, грамотами, цінними подарунками. Керівник відділення Фонду відмітив, що перекладачі дають можливість людям з обмеженим слухом спілкуватися з навколишнім світом.

Також відзначено, що на обласному телебаченні всі інформаційні програми транслюються з участю перекладачів жестової мови.

Після закінчення офіційної частини для присутніх був організований концерт учасниками художньої самодіяльності будинку культури обласної організації УТОГ.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.