Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему «Організаційно-методичні засади навчально-реабілітаційного процесу для дітей з інвалідністю в навчально-реабілітаційному центрі»

by Віталій | 11 Жовтня 2013 11:06

Всеукраїнський науково-практичний семінар

9 жовтня цього року розпочав свою роботу Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему «Організаційно-методичні засади навчально-реабілітаційного процесу для дітей з інвалідністю в навчально-реабілітаційному центрі», що триватиме упродовж двох днів на базі навчальних закладів Івано-Франківської області відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Організатори заходу: Міністерство освіти і науки України; Національна асамблея осіб з інвалідністю України, департамент освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Всеукраїнський науково-практичний семінар

Сьогодні в Івано-Франківському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулося пленарне засідання за участі уповноваженого Президента України з прав дитини Ю. Павленка; заступника голови обласної державної адміністрації Р. Іваницького; начальника відділу інклюзивної освіти та інтернатних закладів Міністерства освіти і науки України В. Шинкаренко; спеціаліста відділу інклюзивної освіти та інтернатних закладів МОН України Т. Симоненко; начальника відділу нормативно-правового та юридичного забезпечення діяльності НАІУ, взаємодії з органами державної влади, громадськими та міжнародними організаціями у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю Національної асамблеї осіб з інвалідністю України Л. Байди; голови центральної психолого-медико-педагогічної консультації А. Обухівської; завідувача сектором науково-методичного забезпечення корекційної освіти відділення науково-методичного забезпечення корекційної та інклюзивної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Н. Ярмоли; наукового співробітника лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України І. Луценко.

Всеукраїнський науково-практичний семінар

Разом з тим у роботі науково-практичного семінару взяли участь працівники головних управлінь (департаментів) освіти і науки обласних державних адміністрацій України та керівники обласних психолого-медико-педагогічних консультацій.

Всеукраїнський науково-практичний семінар

Мета науково-практичного семінару – обговорення проблеми та шляхів вирішення питань щодо забезпечення права дитини з особливими освітніми потребами на якісну освіту.

Всеукраїнський науково-практичний семінар

Програмою передбачено відвідування Івано-Франківського навчально-реабілітаційного центру Івано-Франківської міської ради, Черченського обласного навчально-реабілітаційного центру, Рогатинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, бальнеологічного відділення санаторію «Черче».

Source URL: https://naiu.org.ua/vseukrajinskij-naukovo-praktichnij-seminar-na-temu-organizatsijno-metodichni-zasadi-navchalno-reabilitatsijnogo-protsesu-dlya-ditej-z-invalidnistyu-v-navchalno-reabilitatsijnomu-tsentri/