Всеукраїнська нарада «Стан виконання Концепції соціальної адаптації осіб з розумовою відсталістю у 2011 році»

17 Травня 2012 Друкувати цю новину

14 - 15 травня 2012 року в м. Київі відбулась VIII Всеукраїнська нарада «Стан виконання Концепції соціальної адаптації осіб з розумовою відсталістю у 2011 році». Організаторами заходу виступили Всеукраїнське громадське об’єднанням «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю та осіб з інтелектуальною недостатністю» спільно з Міністерством соціальної політики та Державною службою з питань осіб з інвалідністю та ветеранів України.

У виступі Голови Комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю Верховної Ради України, голови Нацціональної Асамблеї осіб з інвалідністю України Валерія Сушкевича наголошено на необхідності законодавчого врегулювання питань соціального захисту не тільки дітей та осіб з інвалідністю, а й їх батьків. Радником ООН з прав людини Марком Божаніком проаналізовано стан українського законодавства у справах осіб з інвалідністю та стану захисту дітей та осіб з інвалідністю. Начальник відділу інклюзивної освіти та інтернатних закладів Віра Шинкаренко ознайомила учасників наради з напрямками діяльності МОНмолодьспорту щодо реалізації державної політики по впровадженню інклюзивного навчання у навчальних закладах.

На нараді обговорювалися не тільки проблеми осіб з розумовою відсталістю та психічними розладами, а й визначалися шляхи їх вирішення у сучасному українському суспільстві.

За повідомленням Павла Ждана заступника директора Департаменту соціального захисту осіб з інвалідністю Міністерству соціальної політики Указом Президента України від 7 травня 2012 р. № 301 доручено здійснення нормативно-правового регулювання, методичного забезпечення та координацію діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо опіки і піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена, їх соціального захисту.

Учасниками визначено, що тільки завдяки спільним зусиллям та узгодженим діям усіх державних і громадських організацій можна забезпечити дотримання прав осіб з інвалідністю.

Прес-служба НАІУ

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.