Всесвітній День осіб з інвалідністю в Ужгороді відзначать спортивними змаганнями

27 Листопада 2014 Друкувати цю новину

invalid_logotypОбласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю разом з Обласним центром фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» проводить 4 грудня 2014 року урочисте відзначення та спортивні заходи в рамках Всесвітнього Дня Інвалідів.

Змагання серед спортсменів-осіб з інвалідністю різних нозологій будуть проводитись по волейболу, легкій атлетиці, міні-футболу, настільного тенісу, шахів, шашок та пауверліфтингу. Планується участь понад 300 спортсменів.

"Давайте разом допоможемо відзначити кращих спортсменів-осіб з інвалідністю області, переможців та призерів чемпіонатів України з видів спорту та Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» серед дітей-осіб з інвалідністю грошовими винагородами та цінними подарунками адже їхня сила й наснага, незважаючи на особливі потреби, заслуговує найвищих відзнак.  Запрошую Вас особисто взяти участь у заході, що відбудеться 4 грудня 2014р. у спорткомплексі «Юність» початок о 10:30, або надавши меценатську допомогу організаторам заходу.

З питань надання допомоги Ви можете звертатись як до мене, так і до організаторів заходу за адресою м.Ужгород, вул.Заньковецької 5 каб. 11. тел. 67-17-83", - йдеться у повідомленні Галини Козлової.

Заголовок

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.