ВР пропонує збільшити видатки на лікування осіб з інвалідністю-спинальників

20 Вересня 2013 Друкувати цю новину

ВР пропонує збільшити видатки на лікування осіб з інвалідністю-спинальників

КИЇВ. 18 вересня. АМН. Верховна Рада України пропонує збільшити видатки на лікування осіб з інвалідністю-спинальників на 1,3 млн грн. Про це йдеться у законопроєкті №3257 від 17 вересня 2013 року, опублікованому на сайті ВРУ, передає УНН.

Зокрема, кошти планується виділити шляхом внесення змін до Закону “Про державний бюджет на 2013 рік”, а саме скорочення видатків на обслуговування та погашення зобов’язань за залученими коштами під державні гарантії для здійснення капітальних видатків розпорядниками бюджетних коштів призначених Міністерству фінансів України.

Так, за словами ініціатора проєкту нардепа від об’єднання “Батьківщина” Валерія Сушкевича, на території України існує єдиний лікувальний заклад, який надає спеціалізовану кваліфіковану допомогу хворим з наслідками хребетно-спінальної травми і порушенням функцій спинного мозку — Донецька обласна лікарня відновного лікування.

Він зазначає, що через те, що лікарня є комунальним лікувально-профілактичним закладом, який фінансується з обласного бюджету Донецької області, хворі з інших регіонів України вимушені самостійно оплачувати лікування.

В свою чергу, вартість курсу лікування становить від 6 тис. грн до 12 тис. грн на місяць,в залежності від складності захворювання, кількості пролежнів та операцій, що для більшості з осіб з інвалідністю-синальників непідйомна сума.

Як йдеться у пояснювальній записці, прийняття даного законопроєкту дозволить забезпечити лікування хворих зі всіє України на рівноправних засадах.

 

Джерело: АМН

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.