31 травня. Впровадження раннього втручання в м. Кам’янське

by sancho | 16 Травня 2018 12:37

31 травня в м. Кам’янське  (Дніпропетровська область) відбудеться круглий стіл на тему Міжвідомча співпраця - умова успішного започаткування послуги РВ у м. Кам’янське» в рамках проекту «Формування послуги РВ в м. Дніпро та Дніпровському регіоні шляхом діалогу між батьками, фахівцями, владою», що впроваджується громадською організацією «Ангел дитинства» за фінансування ЄС в межах та як невід’ємна частина спільного Проекту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України»  (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю  раннього віку в Україні».

Ініціаторами та організаторами круглого столу виступають батьки дітей з особливостями розвитку та інвалідністю, що приєдналися до Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Прийняти участь в обговоренні питання важливості впровадження системи раннього втручання в регіоні запрошені представники Департаментів охорони здоров’я, соціального захисту, представники місцевої влади, спеціалісти, представники НУО та батьки.

Круглий стіл проходитиме за адресою:  майдан П. Калнишевського,2, Кам’янська міська рада.

Початок Круглого столу об 12:00.

Довідкова інформація: Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім'ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв'язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

Source URL: https://naiu.org.ua/vprovadzhennya-rannogo-vtruchannya-v-m-kam-yanske/