Впродовж 1-4 липня розпочався І етап підготовки Тренерів з раннього втручання, які отримають відповідні сертифікати міжнародного взірця!

3 Липня 2019 Друкувати цю новину

З 1 липня по 4 липня у Києві триває чотириденний тренінг для фахівців раннього втручання.

Мета цього тренінгу - підготувати українських тренерів в сфері надання послуги раннього втручання.

Послуга раннього втручання зараз активно розвивається в Україні і стала актуальною потреба підготувати тренерів, які зможуть навчати нові команди фахівців.

Участь у навчанні беруть команди чотирьох пілотних областей, де послуга раннього втручання вже активно працює та розвивається.

Тренінг проводять провідні спеціалісти з раннього втручання з Португалії та Сполучених Штатів Америки. Захід проходить інтерактивного та у жвавих дискусіях.

Учасників чекає дуже напружена праця. І результатом цієї праці може стати міжнародний та Український сертифікат тренера з Раннього втручання.

Це означає, що Україна може отримати сертифікованих кваліфікованих тренерів в 4 регіонах, які будуть навчати команди раннього втручання. Адже команди Харкова, Львова, Ужгороду та Одеси мають величезний досвід в наданні та розвитку послуги РВ. А хто може навчити найкраще, ніж спеціалісти з великим практичним досвідом.

Побажаємо нашім колегам успіхів, задоволення від навчання та досягнення мети.

Захід організовує Благодійна установа «Начально-реабілітаційний центр «Джерело», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Національної Асамблеєї людей з інвалідністю України, Міжнародної організації SOFT Tulip, Socires, (Нідерланди).

Фото зі сторінки Інституту раннього втручання у Фейсбці.

  Категорія:
  1. Вікторія Мостовенко
    Липень 03, 13:30 #1 Вікторія Мостовенко

    Доброго дня. Де можна побачити розклад навчальних заходів у Києві?
    Дякую.

    Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.