Вперше в Україні презентація комплексних рішень з Універсального дизайну

12 Листопада 2018 Друкувати цю новину

8 листопада 2018 року в Києві у приміщені Амарант Отелю відбулась презентація, на якій вперше були представлені комплексні рішення з універсального дизайну, розроблені учасниками Школи Універсального Дизайну (школа УД) в рамках Спільної Програми "Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні". Програма впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) у співпраці з Міжнародною організацією праці та Всесвітньою організацією здоров'я, за підтримки Національної Асамблеї людей з інвалідністю України.

Школу УД було започатковано в серпні 2018 року, та з того часу вже було проведено Школу для викладачів та Школу для молодих фахівців.

Загалом 70 учасників було підготовлено для втілення принципів Універсального дизайну на практиці.

Під час Презентації були представлені 4 практичні рішення з Універсального дизайну, розроблені учасниками Школи УД для студентського хабу Культурно-мистецького центру НаУКМА,  Молодого театру (мікро сцена), коворкінгового центру Бібліотеки НТУ «КПІ ім. Сікорського» та клініки «Інто-Сана» на Подолі.

Скоро будуть доступні для перегляду посиланням http://ud.org.ua/prikladi/proekti.

Також було оголошено результати конкурсу та презентовані навчальні програми з універсального дизайну для фахівців різних спеціальностей закладів вищої освіти. 6 переможців/иць конкурсу на найкращу навчальну програму з Універсального дизайну  отримали грант на їхню подальшу розробку та впровадження у своїх ЗВО.

 

Змінюймо світ разом! Новоспечені фахівці з доступності та Універсального дизайну – до ваших послуг!

Автори фото: Тетяна Фортушна та Брендон Хатвіг.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук