Вперше в історії України цирк робить вагомий крок у європейське майбутнє для всієї держави

Вперше в історії України цирк робить вагомий крок у європейське майбутнє для всієї держави
24 Жовтня 2014
Друкувати цю новину

24 ЖОВТНЯ О 18:30 НА МОСКОВСЬКОМУ ПРОСПЕКТІ, 28 У ПРИМІЩЕННІ ЦИРКУ КОБЗОВ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРШЕ  БЛАГОДІЙНЕ ЦИРКОВЕ ШОУ ДЛЯ ДІТОК З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ДОРОСЛИХ З ІНВАЛІДНІСТЮ. АКРЕДИТАЦІЯ ДЛЯ ЗМІ – ОБОВ’ЯЗКОВА

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України спільно з легендарним цирком «Кобзов» розпочинає спільну благодійну програму: «Мистецтво без бар’єрів», де вперше дітки з інвалідністю зможуть бути присутніми в шапіто та бачити циркове шоу. Близько 900 діток з інвалідністю вперше прийдуть насолоджуватись цирковим шоу! І це – неймовірно!

Такого досвіду в Україні ще не було: циркове шоу для діток з інвалідністю та батьків з інвалідністю, які мають здорових дітей, було недоступне для сімейного перегляду, через тотальну бар’єрність цирків. Нажаль насолодитись більшістю вистав та концертів люди з обмеженими можливостями в нашій країні не можуть, а часто  це є недоступним для тих, хто має інвалідність! Це стосується усіх людей і діток, з вадами слуху, слабозорих та з ураженнями опорно-рухового апарату, включаючи дорослих та діток у візках.

Цирк Кобзов став піонером у подоланні бар’єрності та разом із Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України розробив цілісну програму участі діток з інвалідністю, дорослих з інвалідністю як глядачів циркового шоу.

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України та цирк «Кобзов» відкривають цим проєктом двері для тих діток, для яких цирк був недоступним, які сидять в інтернатах та по домівках і мріють.. Мріють про краще життя; життя, де вони – рівні серед рівних. Сьогодні, 24 жовтня, ми зможемо подарувати їм це свято доступного для них цирку, запалити їхні серця і зробити їхні очі сяючими. Ми це зможемо робити все частіше і частіше, домагаючись реалізації основного їхнього права – права на життя.

До речі, крім самого шоу юні глядачі безбар’єрно зможуть оглянути виставку трансформерів, де представлені герої популярного блокбастера у повний зріст, виставку динозаврів «Дінопарк Юрського періоду», тераріум, міні-зоопарк, єдиний в Україні музей цирку та кімнату сміху.

Наймасштабніше шоу країни від цирку “Кобзов” залишить неймовірні враження як у дітей, так і у дорослих. Шоу-програма приваблює не тільки видовищними номерами і харизмою артистів, а й запальною музикою, яскравими костюмами.

В шоу включені номери на будь-який смак: містичні виступи Зірки європейської дресури з Норвегії з магічними номерами з хижими тваринами, виступи диких тварин, акробатів, еквілібристів, ілюзіоністів і, звичайно ж, циркова клоунада. Артисти «Кобзов» є кращими в своїх номінаціях і володіють титулами переможців різних міжнародних конкурсів (таких як «Золотий трюк Кобзова») і популярних ТВ проєктів (таких як «Україна має таланти»).

Над шоу-програмою працювали кращі режисери та хореографи нашої країни, які брали участь в проєктах «Х-фактор», «Танцюють всі», «Майданс», «Барон Мюнхгаузен» і т.д.

ТЕЛ. ДЛЯ АКРЕДИТАЦІЇ – 0937711064, 2894330 

  Категорія: