Володимир Куліш: Влада повинна допомогти виробничим підприємствам громадських організацій осіб з інвалідністю краю підвищити ефективність діяльності

8 Червня 2015 Друкувати цю новину

3 червня під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Куліша відбулось засідання комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю при Чернівецькій обласній державній адміністрації.

dscn1573

Участь у засіданні взяли директори Чернівецького учбово-виробничого підприємства №2 «Реабілітант» Українського товариства сліпих та Чернівецького виробничого підприємства «Черемош» Українського товариства глухих.

Розглянуто питання про продовження дії дозволу на право користування пільгами з оподаткування згідно статті 14-2 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» Чернівецькому учбово-виробничому підприємству №2 «Реабілітант» УТОС та Чернівецькому виробничому підприємству «Черемош» УТОГ .

Відтак заслухано доповіді керівників вищезазначених підприємств щодо економічних показників діяльності установ в 2014 році, Iкварталі 2015 року та обговорено проблемні питання.

«Сьогодні, у досить непростий час влада повинна допомогти виробничим підприємствам громадських організацій осіб з інвалідністю краю підвищити ефективність діяльності, – відзначив Володимир Куліш. – Позаяк необхідно створити робочу групу з вивчення соціально-економічних умов діяльності таких підприємств, після чого стане зрозуміло, якої саме допомоги вони потребують».

За підсумками засідання прийнято рішення надати дозвіл на право користування пільгами з оподаткування ЧВП «Черемош», ЧУВП №2 «Реабілітант». Підприємству «Дім» Чернівецького обласного товариства осіб з інвалідністю «Мир та добробут людини з інвалідністюм» рекомендовано представити на розгляд комісії доповнений пакет документів для подальшого розгляду питання продовження дії дозволу на пільги з оподаткування.

Чернівецька ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.