Внесено зміни до Положення про національний заклад (установу) України

4 Грудня 2017 Друкувати цю новину

Президент П. Порошенко 2 грудня 2017 року підписав Указ про внесення зміни до Положення про національний заклад (установу) України.

"1.Внести зміну до пункту 3 Положення про національний заклад (установу) України, затвердженого Указом Президента України від 16 червня 1995 року № 451 (зі змінами, внесеними Указом від 2 листопада 2004 року № 1334), доповнивши його після абзацу п’ятого новим абзацом такого змісту:

«будівлі та приміщення, у яких заклади (установи) здійснюють свою діяльність, а також прибудинкова територія повинні бути доступними для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення відповідно до будівельних норм, державних стандартів і правил, що документально підтверджується фахівцем з питань технічного обстеження будівель та споруд, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат. Заклад (установа) повинен мати затверджений порядок супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення».

2. Національні заклади (установи) України, яким надано такий статус до набрання чинності цим Указом, зобов’язані у межах коштів державного та відповідних місцевих бюджетів, власних доходів та інших джерел, не заборонених законодавством, забезпечити доступність будівель, приміщень і прибудинкової території для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до 31 грудня 2020 року, затвердити порядок супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до 2 липня 2018 року.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Повний текст Указу за посиланням УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №401/2017 "Про внесення зміни до пункту 3 Положення про національний заклад (установу) України".

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.