Національна Асамблея людей з інвалідністю запрошує Вас взяти участь в опитуванні, яке проводиться серед громадських об’єднань осіб з інвалідністю /жінок з інвалідністю з різних регіонів України

22 Червня 2020 Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю запрошує Вас взяти участь в опитуванні, яке проводиться серед громадських об’єднань осіб з інвалідністю /жінок з інвалідністю з різних регіонів України.

Метою опитування є аналіз ситуації та сприяння покращенню співпраці між жіночими організаціями та громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю/жінок з інвалідністю в просуванні питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок з інвалідністю.

Опитування здійснюється в рамках проєкту «Різноманіття. Рівність. Єдність», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України виступаючи тематичним партнером глобальної ініціативи «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд (УЖФ) за підтримки Уряду Канади.

Взяти участь в опитуванні ви можете за посиланням.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.