Вітаємо з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

25 Грудня 2018 Друкувати цю новину

Шановні колеги, друзі!

Від імені Національної Асамблеї людей з інвалідністю України тепло і сердечно вітаю вас зі світлими і радісними святами, які  назавжди об’єднали у собі наше дитинство, наше сьогодення, і мрії про майбутнє —  Новим роком та Різдвом Христовим!

Ми входимо у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. За минулий рік ми спільними зусиллями багато встигли зробити, досягли чималих успіхів. Нехай були і окремі промахи, але вони неминучі, адже не помиляється лише той, хто нічого не робить. А ми шукаємо нові шляхи, нові можливості, ми відкриті новим ідеям - і зі своїх невдач вміємо робити відповідні висновки.

Щиро зичиу вам, дорогі друзі, щоб у наступному році кожен був успішним у справах, бо саме ці успіхи формують оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні. Нехай різдвяна зоря об’єднає усіх нас — і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки.  Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь Україні!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

 

З повагою

Уповноважений Президента України  з прав людей з інвалідністю,

Голова Національної  Асамблеї людей з інвалідністю України                                            Валерій Сушкевич

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук