Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери!

Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери!
1 Листопада 2019
Друкувати цю новину

У першу неділю листопада Україна, згідно з Указом Президента України  від 13.04.1999 №374-99, відзначає день працівника соціальної сфери. Соціальна сфера – одна з найважливіших сфер життя суспільства, в ній реалізуються соціальні інтереси всіх верств населення, відносини суспільства й особи, умови праці й побуту, здоров’я, відпочинку.
День працівника соціальної сфери – це свято людей, чия праця сповнена милосердя, тепла і гуманізму!

Шановні колеги та друзі! 

Національна Асамблея людей з інвалідністю України вітає Вас з професійним святом!
Ми обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію – допомагати і надавати допомогу тим, хто цього потребує. Допомога людям, які опинилися у складних життєвій ситуації, завжди вважалась гідною поваги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Щиро вдячні вам за сумлінну працю і віримо: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, українці мали гіду роботу та гідне життя.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага.
Впевнені, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

Нехай глибоке усвідомлення важливості Вашої місії зробить ще більш плідною та натхненною Вашу працю, а кожен день буде сповнений теплом людської вдячності.

Від усього серця зичимо Вам, здоров’я і наснаги, оптимізму та творчих здобутків, бажання працювати на благо людей.

З повагою
Секретаріат Національної Асамблеї людей з інвалідністю України

  Категорія: