Вітання учасникам Міжрегіонального конкурсу краси „Краса без обмежень” від Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, Голови Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Валерія Сушкевича

Вітання учасникам Міжрегіонального конкурсу краси „Краса без обмежень” від Уповноваженого Президента України  з прав людей з інвалідністю, Голови Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Валерія Сушкевича
14 Листопада 2018
Друкувати цю новину

Шановні учасники та організатори конкурсу!

Вже восьмий рік поспіль стало доброю традицією проведення Міжрегіонального конкурсу краси, молодості  та чарівності „Краса без обмежень”.

Краса завжди приковує погляд, зачаровує дихання і вражає уяву. Про красу жінки складають легенди, їй присвячують оди, пишуть картини. І при цьому, в простоті її магічної чарівності завжди зберігається особлива сила.

Любі наші учасниці конкурсу, щиро вітаю вас  та дякую за вашу працю над собою, за вашу перемогу – адже кожна з вас перемогла тим, що прийняла участь у конкурсі!

Крім того, вдячний організаторам та сценаристам  VIII конкурсу краси „Краса без обмежень”, які доклали максимум зусиль, щоб свято краси відбулося на такому високому рівні.

Від щирого серця зичу всім вам, невичерпної енергії  та витримки в усіх життєвих випробовуваннях. Нехай ваше життя буде багатим на щастя, любов та удачу.

Здоров’я вам і вашим рідним, благополуччя в кожному домі,  миру і радості у кожному прожитому дні.

 

З шаною і повагою

 Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю,

Голова Національної Асамблеї  людей з інвалідністю України    Валерій Сушкевич

  Категорія: