Вітання Валерію Сушкевичу з ювілеєм!

14 Червня 2019 Друкувати цю новину

ДОРОГИЙ НАШ ВАЛЕРІЮ МИХАЙЛОВИЧУ!

Сьогодні, у цей неймовірний для нас усіх день – ювілейний День Вашого народження – хочеться щиро привітати Вас, обійняти усім нашим багаточисельним колективом Ваших однодумців та побажати Вам ще більше сил, енергії та наснаги для здійснення усіх, без винятку, Ваших невичерпних потужних планів.

Своєю ШАЛЕНОЮ енергетикою, харизмою та своїм прикладом Ви щодня показуєте нам, як потрібно перемагати у житті, як долати перешкоди та зневіру, здебільшого - не завдяки, а попри все, доводячи всьому світові, що неможливе – можливо!

Ви стали – і для кожного нас, і для українського суспільства ЛЮДИНОЮ, ЯКА ЗМІНИЛА СВІТ, Людиною з великої літери, що дарує усім частинку своєї великої душі.

Бажаємо Вам у цей новий для Вас рік ще більше наснаги та успіхів у праці задля тих, хто так потребує Вашої підтримки. Нехай кожен Ваш день буде сповнений любові і взаєморозуміння, і хай супроводжує Вас міцне здоров'я та гарний настрій.

Любимо та шануємо Вас!!!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.