Віталій Кличко зустрівся з Оксаною Мастерс: «Я захоплююся людьми з такою силою духу і волею до перемоги, як у Вас»

Віталій Кличко зустрівся з Оксаною Мастерс: «Я захоплююся людьми з такою силою духу і волею до перемоги, як у Вас»
3 Листопада 2015
Друкувати цю новину

Віталій Кличко зустрівся з американською дівчиною-легендою українського походження, паралімпійською чемпіонкою Оксаною Мастерс.

«Я завжди захоплювався сильними людьми – з такою силою духу і волею до перемоги, як у Вас. Ви демонструєте, що в житті немає нічого неможливого і вселяєте віру і оптимізм у людей, – сказав Віталій Кличко. – І також важливо, що Ви доносите: усиновлення – це шанс, зокрема, для дітей з особливими потребами, жити повноцінним життям і, навіть, підкорювати вершини”, – звернувся він до Оксани Мастерс.

Дівчина, якій в дитинстві зробили кілька складних операцій, живе звичайним життям. Вона стала паралімпійською чемпіонкою з греблі у 2012 році в Лондоні, здобула срібло в перегонах на лижах на 12 кілометрів в 2014-ому в Сочі.

Оксана, яку 20 років тому всиновила американська жінка, вперше з того часу приїхала в Україну. Як вона каже, завжди мріяла приїхати на Батьківщину і це вдалося завдяки посольству США в Україні, Американському Дому, що запросили Оксану Мастерс за Програмою публічної дипломатії.

Віталій Кличко подарував Оксані свою книгу з фітнесу та відновлення сил, а також сукню в українському стилі, яка сподобалася дівчині в одній з київських крамниць.

КМДА

  Категорія: