Віталій Кіндратів висловив підтримку Федерації тенісу на візках України

26 Липня 2017 Друкувати цю новину

Заступник голови ОДА Віталій Кіндратів зустрівся з представниками Федерації тенісу на візках України, які провели пікет на площі біля будівлі Миколаївської обласної ради.

Віталій Кіндратів висловив підтримку Федерації тенісу на візках України

Основною вимогою пікетувальників було прискорення процесу виділення ставок для тренерів Федерації в спортивних навчальних закладах Миколаєва.

Віталій Кіндратів висловив підтримку позиції протестуючих та повідомив учасникам акції, що наразі триває процес підготовки необхідної документації.

«На сьогодні відбуваються всі процедури. Наразі департаментом фінансів та відділом спорту готується обґрунтування, після цього питання буде винесено на чергову сесію обласної ради», - повідомив Віталій Кіндратів. Він також підкреслив, що до вирішення питання люди з інвалідністю можуть тренуватись у Миколаївському обласному центрі з фізкультури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

До спілкування також долучилась голова обласної ради Вікторія Москаленко. Вона запропонувала сторонам провести вузьку зустріч в ході якої ще раз обговорити всі проблемні питання.

Миколаївська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.