Вітаємо Національний Комітет спорту осіб з інвалідністю України з 20-річчям!

Вітаємо Національний Комітет спорту осіб з інвалідністю України з 20-річчям!
10 Квітня 2012
Друкувати цю новину

Вітаємо Національний Комітет спорту осіб з інвалідністю України з 20-річчям!Ровесник незалежності нашої держави, НКСІУ з першого року діяльності був першоджерелом потужного розвитку фізкультурно-спортивних руху людей з інвалідністю, і з дебюту збірної України в літніх Дефлімпійських іграх у 1993 році по теперішній час Національна збірна загалом завоювала на літніх та зимових Паралімпійських та Дефлімпійських іграх 435 медалей, з яких 134 золоті.

Все нові перемоги українських спортсменів у всіх видах спорту свідчать про величезну роботу, яку постійно веде та розвиває НКСІУ.

Могутнім поштовхом до такого розвитку стало поєднання діяльності НКСІУ та системи «Інваспорт».  Десятки тисяч людей з інвалідністю, серед яких 20 тисяч дітей, відвідують фізкультурно-реабілітаційні групи та спортивні секції з 27 видів спорту. Найкращі досягнення наших спортсменів кожного року представлені  на понад 250 чемпіонатів, першостей та кубків для людей з ураженнями зору, слуху, опорно-рухового апарату та інтелекту.  Всеукраїнська Спартакіада серед дітей з інвалідністю «Повір у себе» щороку збирає понад 30 тисяч учасників, що робить її однією з наймасовіших на всьому пострадянському просторі.

На сьогодні в Україні діють 27 регіональних центрів «Інваспорт», які мають 106 відділень в обласних та міських центрах та Автономній Республіці Крим, а також 168 фізкультурно – спортивних та оздоровчих клубів людей з інвалідністю та 27 дитячо-юнацьких спортивних шкіл.  Все це стало можливим завдяки системній роботі Національного Комітету спорту осіб з інвалідністю України, Укрцентру «Інваспорт» та спортивних федерацій.

Маючи таку потужну базу, НКСІУ постійно досягає вражаючих успіхів, гідно представляючи нашу державу на найпрестижніших спортивних форумах. Яскравим прикладом успіхів став і 2011 рік: спортсмени Національної збірної взяли участь у 75 міжнародних змаганнях, на яких здобули 173 золотих, 179 срібних та 129 бронзових медалей!

Бажаємо Національному  Комітету спорту осіб з інвалідністю України нових перемог у всіх, без винятку, видах спорту, всіх призових місць на п’єдесталах Паралімпійських та Дефлімпійських ігор,  а також подальшої плідної роботи на користь людей з інвалідністю та на славу нашої держави!

Прес-служба НАІУ

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: