Виплати людини з інвалідністюм та ветеранам здійснюються вчасно

23 Червня 2014 Друкувати цю новину

Виплати людини з інвалідністюм та ветеранам здійснюються вчасно. Про це заявив Голова Державної служби з питань осіб з інвалідністю та ветеранів Юрій Гугін під час брифінгу на початку прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів 20 червня, у п'ятницю.

«Сьогодні найголовніше в нашій роботі – відстоювання соціальних стандартів, життєвих інтересів осіб з інвалідністю та ветеранів, ветеранів військової служби, - зазначив Юрій Гугін. – В цей непростий час Уряд робить все, щоб забезпечити соціальний захист пільгових категорій. Так, вчасно і в повному обсязі на сьогоднішній день здійснюються одноразові виплати, виплати пенсій, соціальних допомог».

Юрій Гугін зазначив, що на початок 2014 року в Україні статус осіб з інвалідністю мали понад 2 млн. 800 осіб, що становить 6,1% від загальної чисельності населення, причому 80% осіб з інвалідністю – люди працездатного віку.

Керівник Держслужби поінформував про заходи, які проводяться для осіб з інвалідністю, зокрема й щодо надання одноразової матеріальної допомоги та відзначення загальнодержавних свят. Окремо він зупинився на підтримці громадських об'єднань осіб з інвалідністю, зазначивши, що останнім часом фінансування з боку держави таких організацій зростає.

З початку року до служби надійшло 194 звернення громадян. Значна частина з них стосувалася забезпечення житлом, однак наразі вирішення житлового питання осіб з інвалідністю та ветеранів залишається чи не найболючішим, служба робить все, аби принаймні в другому півріччі поновити фінансування за відповідною програмою. Окрім цього, люди зверталися з приводу санаторно-курортного лікування, забезпечення спецтранспортом, матеріальної допомоги тощо й ці питання по можливості вирішувалися.

Також, за словами Юрія Гугіна, Держслужба разом з Мінсоцполітики проводить заходи щодо евакуації осіб з інвалідністю та ветеранів війни зі Сходу України, із територій, де орудують терористи.

Водночас Юрій Гугін зазначив, що серед ветеранів, особливо «афганців», чимало готові передавати досвід участі в бойових діях чи й самим взяти в руки зброю задля захисту миру на українській землі. Наразі понад 100 ветеранів-«афганців» беруть участь у забезпеченні спокою в східних регіонах, також чимало займаються навчанням військових діяти в екстремальних ситуаціях.

Урядовий портал

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.