Вінничанин-паралімпієць Олексій Денисюк здобув перемогу серед звичайних спортсменів на Чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброї

7 Серпня 2018

Олексій Денисюк

За інформацією Вінницького відділення НОК, днями спортсмен Олексій Денисюк, відомий як бронзовий призер Паралімпійських ігор – 2016 та переможець Кубка світу з кульової стрільби, здобув перемогу на чемпіонаті України не паралімпійців, а звичайних спортсменів. В активі Олексія Денисюка є дві золоті нагороди.

Чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї проходив у Львові, на динамівському стрільбищі. Згідно з результатами змагань, чемпіонами стали вінницькі майстри спорту міжнародного класу – 29-річний Олексій Денисюк і 25-річна Дарина Лєбєдєва (дівоче прізвище – Мустафаєва). Першу золоту медаль наші земляки здобули у міксті. У зазначеній новій олімпійській вправі зі стрільби з пістолета очки представників двох статей складаються.

Перше місце спортсмен-паралімпієць також виборов у стрільбі з швидкісного малокаліберного пістолета – у команді разом із Богданом Кириленком та Павлом Крепостняком, який посів третє місце в особистому заліку.

Раніше Олексій Денисюк успішно виступав на змаганнях серед звичайних стрільців, був призером чемпіонату України, але після серйозних травм опорно-рухового апарату почав виступати на чемпіонатах для спортсменів-паралімпійців. Вінничанин є переможцем міжнародних турнірів і Кубків світу, паралімпійським призером.

Наставник спортсмена Денис Мустафаєв ставить перед ним максимальні завдання. Йдеться про досягнення високого результату на Паралімпійських іграх – 2020, які пройдуть у Токіо (Японія). «Олексій вже виборов ліцензію на Паралімпіаду. Він зробив це на Чемпіонаті світу в Кореї, де став бронзовим призером. Напередодні Паралімпійських ігор має вийти на пік своєї форми», – наголосив Денис Мустафаєв.