Вікенд необмежених можливостей. Кінотеатр “Кінопанорама” запрошує.

28 Листопада 2017
Друкувати цю новину

Спеціальна програма “Вікенду необмежених можливостей”. 

2.12.17, 15-30 Короткометражні мотивуючі фільми про людей з інвалідністю
В програмі:
1. 10 історій. Документальний, США. 10 історій успіху людей, які незважаючи ні на що, перемогли.
2. Сліпий. Короткометражний художній фільм про хлопця, який вирішив пожартувати, але раптом побачив все в іншому світлі.
3. Грегорі йде у відрив. Короткометражний художній фільм, США. У молодої людини параліч ніг. Коли він вперше виходить один на вулицю, він виявляє, що життя там зовсім інше, ніж він собі уявляв.
4. Гелій. Короткометражний художній фільм, Данія. Премія Оскар. Зворушлива історія про те, як Енцо, незграбний і смішний санітар в лікарні, побачивши хворого хлопчика, придумав історію про чарівну країну.
5. Сука. Короткометражний художній фільм про стереотипи та їх несподівані наслідки.
6. Цінуй. Короткометражний художній фільм. Історія про те, що потрібно цінувати людей, а не речі.
7. Цирк Метелик. Короткометражний художній фільм, США, в головній ролі Нік Вуйчич.
Мендес – директор цирку «Метелик» разом з трупою приїжджає в Південну Кароліну. Тут він відвідує місцевий ярмарок, де зустрічає нещасного молодого чоловіка, який був змушений виставляти себе напоказ. Після зустрічі з Мендесом Уїлл вирішує вступити в його трупу. Тут він дізнається історії членів трупи і те, як Мендес повернув їм любов до життя. І в один прекрасний день Вілл теж долає себе і повертає собі віру.
Хронометраж програми – 93 хвилини.
Вартість квитка – 40 грн. Квитки вже в касі Кінопанорами.

2.12.17, 17-30 Показ фільму, присвячений Дню людей з інвалідністю
«1 + 1». Французька комедійна драма, заснована на реальних подіях. Головні ролі виконують Франсуа Клюзе і Омар Сі, удостоєний за цю акторську роботу національної премії «Сезар». Картина також була удостоєна номінацій на премії «Золотий глобус» і BAFTA.
Паралізований багатий аристократ Філіп шукає собі помічника, який повинен за ним доглядати. Філіп відкидає багатьох пристойних кандидатів і чомусь бере на роботу чорношкірого Дрісса, людину з кримінальними нахилами, любителю жінок, марихуани і гучної музики, якому невідомі хороші манери. В розкішний палац Філіпа Дрісс приносить частинку хаосу, а в життя Філіпа – дух пригод, спонтанності і легкості ставлення до будь-яких проблем. Незважаючи на складне життя, Дрісс виявляється хорошою людиною. Між ним і Філіпом зав’язується дружба.
У фіналі стрічки повідомляється про подальшу долю реальних прототипів героїв фільму. Філіп переїхав в Марокко, знову одружився і обзавівся двома дочками. Дрісс відкрив власний бізнес, теж одружився і має трьох дітей. До цього дня вони з Філіпом залишаються близькими друзями.
Вартість квитка – 50 грн. Квитки вже в касі Кінопанорами.

При купівлі квитків на обидва сеанси (15:30 та 17:30), вартість квитка складає – 80 грн.

Телефон для довідок та бронювання квитків – (044) 287 30 41 або (093) 513 31 04.
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар