Запрошуємо Вас долучитися до ініціативи “Вікенд необмежених можливостей” присвяченої Міжнародному дню людей з інвалідністю (3 грудня)

22 Листопада 2017 Друкувати цю новину

Вікенд необмежених можливостей

Вікенд необмежених можливостей”: створюємо разом світ, зручний для всіх - це ініціатива започаткована агенціями Організації Об’єднаних Націй в Україні спільно з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України та рухом ТАК МАЄ БУТИ з метою привернення уваги до прав людей з інвалідністю, які порушуються внаслідок недоступних для них послуг та середовища та заради усвідомлення широким загалом актуальності цього питання.

Як частина глобального Руху за свідоме суспільство, в якому комфортно жити всім, ініціатива реалізується у формі флешмобу, до якого долучаються представники бізнесу сфери послуг та дозвілля у м. Києві та, починаючи вже зараз, за наявної технічної можливості, роблять власні заклади та послуги доступнішими (тактильні таблички, контрастні маркування сходів та скляних дверей, меню крупнішим шрифтом та шрифтом Брайля тощо), а також власне у “Вікенд необмежених можливостей” 1-3 грудня надають свої послуги, фокусуючи увагу гостей та клієнтів на незвичних враженнях, які вони можуть отримати через сприйняття дійсності з деяким обмеженням (наприклад, десерт з зав’язаними очима, кінофільми з субтитрами без звуку, арт-події у темряві, і т.ін).

Комунікація в межах ініціативи здійснюватиметься через спеціально створені landing page та сторінку на Facebook. Заклади, що долучаться до ініціативи буде нанесено на спеціальну мапу на landing page, що буде поширюватись у соцмережах, серед партнерів організаторами ініціативи та широкого загалу ймовірних учасників. Ініціативі також буде надана потужна медіа-підтримка та проведена промо-кампанія з прямими email-розсилками від комунікаційних та генеральних партнерів Руху, що також додасть медіа-присутності і вашому бізнесу.

До ініціативи вже долучилися:

  • мережа ресторанів Chelentano, Pastateca, Гіві Рубінштейн
  • кіномережа Мультиплекс
  • арт-музей 03:00
  • онлайн-кінотеатр Megogo
  • та інші.

Сподіваємось, що вашому закладу буде цікаво долучитися до такої важливої соціально-відповідальної ініціативи та взяти участь у побудові суспільства, в якому комфортно всім, додавши ще й новий незвичний інтерактив для ваших відвідувачів.

Будемо раді надати вам усю необхідно підтримку та допомогу для участі в ініціативі: консультації щодо можливих сценаріїв участі та активацій, корисні контакти та поради щодо покращення доступності закладу та його послуг, брендування та додаткові матеріали проєкту, тощо.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІНІЦІАТИВИ "ВІКЕНД НЕОБМЕЖЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ" (PDF)

Будь ласка, звертайтеся за телефоном: +38063 282 4410 або e-mail opportunities.weekend@gmail.com

Чекаємо на плідну співпрацю з вами!

Змінюйте світогляд, змінюйте життя людей.

#ВікендМожливостей

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.