Виїзна школа батьківської майстерності – «Школа для матусь»

30 Липня 2013 Друкувати цю новину

Виїзна школа батьківської майстерності – Школа для матусь

ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) спільно з Харківським центром реабілітації молодих осіб з інвалідністю та членів їх сімей «Право вибору» провели 15 – 17 липня 2013 року міжнародний семінар-тренінг для батьків незрячих дітей дошкільного віку «Виїзна школа батьківської майстерності – «Школа для матусь».

Виїзна школа батьківської майстерності – Школа для матусь

Під час заходу учасники – батьки спільно із дітьми пройшли діагностику стану дитини та отримали консультації щодо реабілітаційних заходів, отримали необхідні знання з приводу особливостей фізичного, психічного та емоційного розвитку незрячих дітей, здобули практичні навички активного спілкування з дітьми з важкими порушеннями зору, отримали спеціально розроблені методики навчання. Обмінялися власним досвідом та ознайомилися з досвідом закордонних фахівців щодо питань раннього втручання в розвиток та виховання дітей з порушеннями зору.

Виїзна школа батьківської майстерності – Школа для матусь

«Виїзна школа батьківської майстерності – «Школа для матусь», проводиться що року протягом трьох тижнів. В ній беруть участь фахівці та родини з України, Росії, Білорусії та Молдови.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.