Відвідини “Дороги життя”

10 Червня 2015 Друкувати цю новину

PM723image004Діти – майбутнє нашої держави, яке формується уже сьогодні. Тож їм потрібно наполегливо оволодівати знаннями, творчо мислити, розвивати свої здібності, щоб стати гідними громадянами України. У цьому немала роль їх родини, батьків зокрема, суспільства загалом.

Свалявський районний центр зайнятості в співпраці з соціальними партнерами бере активну участь у формуванні та розвитку в молодих людей навичок та вмінь через профорієнтаційну роботу. Минулого тижня фахівці центру зайнятості завітали до дітей-осіб з інвалідністю, які оздоровлюються в Свалявському відділенні Закарпатського обласного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога життя». Зустріч була приурочена Міжнародному дню захисту дітей.

Представники центру зайнятості Олексій Лізанець та Микола Чернуха завітали до дітей з подарунками – іграшками, зібраними працівниками Свалявського районного центру зайнятості, і роздатковим матеріалом, за допомогою якого дітлахи мають можливість розвивати свої навички та вміння, зокрема художні здібності.

Свалявський районний центр зайнятості запрошує приєднуватися до такого роду заходів соціальних партнерів та всіх небайдужих.

Закарпатський ОЦЗ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.