Відомі лучанки запрошують на «Забіг на шпильках»

24 Квітня 2018 Друкувати цю новину

Відомі лучанки запрошують на «Забіг на шпильках»Торгово-розважальний центр «ПортCity» разом з спортивним клубом «Лучеськ» та Благодійним фондом «СТОПРАК» організовують масштабну подію – «Забіг на шпильках». У відео-запрошенні відомі лучанки закликають прийти на акцію.

«Забіг на шпильках» – масштабна соціально-спортивна подія, яка відбудеться 29 квітня у торгово-розважальному центрі «ПортCity». Забіг пройде під гаслом «Проти раку грудей», а учасники матимуть змогу не лише підтримати тих, хто має онкологічне захворювання, а й пройти безкоштовне обстеження та виграти цінні призи.

Так, 27-29 квітня з 10 до 17 години біля «ПортCity» працюватиме автомобіль, де спеціалісти Волинського обласного онкологічного диспансеру надаватимуть консультації жінкам.

Безпосередньо «Забіг на шпильках розпочнеться о 12:00, у неділю, 29 квітня. Реєстраційний внесок – 50 гривень. Кожен учасник отримує брендову футболку та номер для забігу. Змагання відбудуться на дистанціях 500 та 100 метрів, окремо сформують чоловічу команду. Висота підборів має бути від 8 сантиметрів, сезонність – не важлива, тобто учасники самі мають змогу обрати: бігти у босоніжках, туфлях, чи чоботах. Усі зібрані кошти підуть на допомогу жінкам, що мають онкологічне захворювання молочних залоз.

До організації заходу долучилися партнери, зокрема під час забігу подарунки отримують не лише переможці. Так, буде чимало номінацій, наприклад: найкреативніший образ, найвищі шпильки, наймолодший та найстарший учасник та інші. За перемогу вони отримають подарунки від магазину «Фокстрот». Серед призів – мультиварки, блендери, тостери, чайники та Power Bank.

Запрошують на подію й відомі жінки краю.

Район. Луцьк

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.