Відновлюється система здійснення виплат жителям Краматорська і Слов’янська: вже профінансовано 57 млн. грн.

7 Липня 2014
Друкувати цю новину

Відновлюється система здійснення виплат пенсій та державних соціальних допомог жителям Краматорська та Слов’янська. Про це повідомили Міністр соціальної політики Людмила Денісова та Голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз на брифінгу в Будинку Уряду у понеділок, 7 липня.

«Вже практично відновлена робота Пенсійного фонду в Краматорську та Слов’янську. Зараз там вже є світло і ми будемо працювати над тим, щоб забезпечити виплату пенсій. Всі фонди соціального страхування на випадок безробіття приступили до роботи, управління соцзахисту теж. Люди на роботі чекають, щоб допомогти нашим жителям, які повертаються додому», – зазначила Людмила Денісова.

Водночас вона повідомила, що є деякі проблеми з відновленням роботи фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності та нещасного випадку на виробництві. Однак Міністр висловила сподівання, що на ранок вівторка «вони будуть працювати в повному обсязі».
«На вчорашній день при потребі на Краматорськ і Слов’янськ в 251 млн. грн. вже профінансовано 57 млн. грн. При цьому 80 відсотків громадян отримають пенсії через банки, решта – через поштові відділення. Ми зараз відновлюємо роботу і забезпечуємо всі виплати», – підкреслила Людмила Денісова.

Територіальні органи Державної казначейської служби в Донецькій та Луганській областях працюють у дуже складних умовах, наголосила Голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз. Адже вони залежать як від роботи систем електронних платежів Національного банку України, так і від забезпечення електропостачанням та зв’язком.

«Вчора ми включили роботу Краматорського територіального відділення Державної казначейської служби. І вчора було здійснено проплату пенсій, – сказала Тетяна Слюз. – Відсьогодні проводиться проплата за захищеними статтями видатків: зарплата бюджетних установ, стипендії, допомоги на дітей тощо».

Значно складніша ситуація у Слов’янську. За словами Тетяни Слюз, тут територіальні органи Казначейства не змогли приступити до роботи з двох причин – не відновлено постачання електроенергії та зв’язок. Голова Казначейства висловила сподівання, що вже у вівторок увечері чи максимум зранку в середу територіальні органи у Слов’янську будуть працювати. Починаючи з 20 травня, коли припинило роботу Краматорське відділення казначейства, з врахуванням платіжок на сьогодні на ранок належить здійснити видатки за захищеними статтями в розмірі 45 млн. грн.

Урядовий портал

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: