Відкриття інформаційно-ресурсного центру «СВІТОВИД» на Долинщині

by Olga Zhurbenko | 28 Травня 2013 08:55

Керівник апарату районної державної адміністрації Катерина Олійник взяла участь у відкритті інформаційно-ресурсного центру «СВІТОВИД» на базі Долинської центральної районної бібліотеки.

Інформаційно-ресурсний центр «СВІТОВИД» створено за сприяння Посольства США в Україні в рамках проєкту “Інтернет для читачів публічних бібліотек (LEAP)” для незрячих та осіб з вадами зору. Для людей з вадами зору бібліотека стане місцем доступу до традиційних і електронних джерел інформації, які будуть надаватися безкоштовно. Партнерами цього проєкту є Благодійний фонд громади м. Долина, Вигодський навчальний корекційно-реабілітаційний центр, Калуська ТПО УТОС, Проєкт «TifloCenter», м. Київ, районна Асоціація осіб з інвалідністю, РЦСССДМ.

Поблагословив захід радник єпископа, протоієрей, парох УГКЦ Серця Ісуса і Серця Марії о. Вітольд Левицький.

У заході взяли участь та виступили партнери проєкту, зокрема, голова обласної організації УТОС Богдан Скіцько, заступник голови Правління Калуського УТОС Володимир Разюк, голова Долинського осередку УТОС Павліна Крупчин, директор Вигодського навчального реабілітаційно-корекційного центру Оксана Якимів.

Презентували проєкт кординатор проєкту Валентина Любенко та відповідальний за його технічне забезпечення Ігор Данилович.

Святковості заходу додали виступи юних вихованців Вигодського навчального корекційно-реабілітаційного центру.

Івано-Франківська ОДА

Source URL: https://naiu.org.ua/vidkrittya-informatsijno-resursnogo-tsentru-svitovid-na-dolinshchini/