повернутися на головну

Відгуки учасників програми АР «Повернення до життя»

Відгуки учасників програми АР «Повернення до життя»

Валерій Бондарчук (м. Київ).

«…Інформацію щодо Програми активної реабілітації “Повернення до життя” я дізнався із соціальної мережі Facebook. Зацікавився. Заповнив Анкету учасника та надіслав копії необхідних документів. Через деякий час до мене перетелефонували координатори проєкту з метою уточнення наданої мною інформації та підтвердження можливості моєї участі в програмі реабілітації.

…Центр вразив усім: і місцем свого розташуванням, і комфортним облаштування, і відмінним харчуванням, і живописними краєвидами, і дружнім колективом… Чудова доброзичлива атмосфера, яка панує у Центрі сприяє процесу відновлення фізичних та психологічних сил. Програма активної  реабілітації виявилась досить насиченою, у неї увійшли практично щоденні тренування у тренажерном залі  та заняття із психолого-фізичної реабілітації, практичні заняття зі скандинавської хотьби, заняття зі стрільби з луку, дартсу, настільного тенісу, новусу, бочі, а також психологічні ігри, цікаві пізнавальні лекції, культурно-масові заходи з іншими учасникам табору з метою згуртування колективу,  майстер класи тощо.

…ДЯКУЮ Вам, шановні організатори, за справу, яку Ви робите! Це була найкраща реабілітація! Бажаю Вам міцного здоров’я та наснаги. Сподіваюсь на наступну зустріч».

 

Гордійчук Сергій.

«Отримав поранення  в 2014 році. Ампутована ліва рука, контузія нервового пучка лівої руки. …Хочу висловити подяку організаторам, персоналу центру, та команді реабілітологів. Вони дійсно всі чудові спеціалісти та професіонали своєї справи. Ви дійсно повернули мене до життя, змінили моє бачення в усьому. Хотілося щоб у нас в державі було більше таких центрів, щоб такі хлопці як «Я» могли повернутися психічно та фізично  до нормального повсякденного життя. Буду і надалі розповідати своїм побратимам, що і в нас можна кваліфіковано пройти реабілітацію, а не тільки за кордоном. Не тратити свій час і гроші, а звертатися за допомогою до наших фахівців».

Олександр

«Дякую, за можливість взяти участь в програмі реабілітації «Повернення до життя». Після програми залишились лише позитивні враження. Дуже хотілося цього року побувати в Карпатах і дуже зрадів, коли дізнався, що місце реабілітації – Карпати. Чудове місце розташування бази, неймовірний краєвид, свіже повітря та гарна погода розвіювали негатив та заряджали енергією. Дуже сподобались походи в гори, на які також зміг піти.

Після трьох місяців малорухомого перебування у лікарнях мав серйозні проблеми зі спиною та біллю в серці. Завдяки постійним психофізичним тренуванням, пілатесу та заняттям у спортзалі значно покращив своє здоров’я. Пропала біль в спині та серці.

Завдяки часу проведеному на майстер-класах, покращив моторику руки. Мав можливість поговорити з психологом. Сподобалось те, що учасники реабілітації були розселені по кімнатах з лідерами та реабілітологами програми. Що дало можливість багато часу провести у спілкуванні на не військові теми.

Але особлива подяка команді! За їх турботу та самовіддачу. Їх готовність до співпраці та особисту роботу з кожним з нас. А також за те, що навчили самостійно вдосконалюватися та надихнули до самостійної роботи над собою! Показали, що можна продовжувати повноцінне життя, не зважаючи на отримані травми!»

Виктор Шпачук (Кэп).

«…Моё отношение к дальнейшей жизни после травмы было довольно-таки мрачным, и именно общение с людьми, добившихся многих успехов в спорте, бизнесе, семье, несмотря на полученную инвалидность, заставило пересмотреть его – можно не только жить, но и приносить пользу государству, семье.

Мастер-классы, спортивные игры, посиделки у костра нас не только развлекают, но и учат тому, что для отдыха и общения, снятия стресса не обязательно «зарядить организм градусом». Достаточно просто нормальной компании, в которой нет безразличных людей.

В общем и целом – низкий поклон тем, кто это придумал, работает с нами. Вы даёте понимание адаптации, а не смирения с травмой. Вы настоящие. Слава Украине!»

Позивний «Шейх»

«…В таборі з нами займались інструктори-реабілітологи. Відносились до нас дуже гарно, після кожного тренування відчували позитивні зміни як фізичного та і емоційного плану.

В процесі тренувань з’явилось бажання ще більше працювати над собою і надалі себе вдосконалювати. Шкода, що табори тривають лише 10 днів, хотілось би побільше».

Зекун Ю.В.

«…Я дуже задоволений і хотів би мати змогу знову відвідати центр.

Рекомендуватиму товаришам, які ще не володіють інформацією про цей центр, знайти та відвідати його по можливості».

Сергій Олексійович, учасник бойових дій.

«Був учасником програми «Повернення до життя». Після участі в програмі відчув значне полегшення стану здоров’я,  стабілізувався нервовий стан та сон. Я буду радити цей табір своїм побратимам. Я щиро вдячний за допомогу, яку тут мені надали».

Виктор, г. Киев

«…Программа реабилитации мне очень понравилась. Инструктора использовали индивидуальный подход к каждому человеку, учитывали проблемы и особенности каждого, дозировали физические нагрузки в зависимости от общего состояния организма ,полученных ранений и травм. Выражаю благодарность всем организаторам, т. к. выделить кого-то одного очень тяжело. Весь коллектив работал как единый слаженный механизм, начиная от водителей и поваров и, заканчивая инструкторами и высшим руководящим составом».

Добровольський Андрій

«Дізнався про можливість прийняття участі у програмі реабілітації з Інтернету. На сайті заповнив анкету, та з обумовили дату відвідування центру реабілітації.  З початку прибуття та до часу від’їзду отримав багато позитивних емоцій, досить відчутно покращив свій стан здоров’я, додалась чутливість та сили в ногах; вперше в житті катався на лижах під пильним наглядом інструкторів, особливо задоволений стрільбою з лука. Маючи попередній досвід перебування в закладах реабілітації впевнено стверджую, що пройшов курс реабілітації «Повернення до життя, як найкращий, з усіх, де я перебував. Щиро дякую організаторам, інструкторам і всім, хто долучився до здійснення такої реабілітації».

Олег Іванович, м. Кіровоград

«…Смачне та поживне харчування, гарні умови проживання, гарний тренажерний зал в якому велике бажання продовжувати тренування і розвивати свої фізичні можливості. Хотілось би більше фізичного навантаження, отримав гарні поради від реабілітологів. Хотілось би відмітити професіоналізм команди реабілітологів, а також їх дружнє ставлення поза тренувань. Було відчуття сім’ї.   Хочу відмітити, що завдяки цьому приїзду психологічно відпочив, покращив свій фізичний стан, зарядився енергією карпатських гір. Приїду додому тільки з гарним враженням. Дякую організаторам які мене запросили».

Володимир Миронець

«…Висловлюю подяку Західному реабілітаційному центру, а також організаторам Програми активної реабілітації  «Повернення до життя» і всім координаторам, реабілітологам і всім хто працює в цьому центрі. Чесно кажучи, я не очікував від заходу таких емоцій і позитиву. Гарного ставлення, а саме головне, що буде так цікаво у всіх заходах, іграх і спортивних тренуваннях».

Стаднік В.В.

«…Дізнався про програму реабілітації від свого побратима, який запропонував мені поїхати разом за компанію  пройти курс активної реабілітації. Ми надіслали дані своєї анкети, з нами зв’язались та більш детально розповіли про дану програму. Центр перевершив мої сподівання і приємно здивував соєю гостинністю. Це найкраще місце,  в якому мені доводилось проходити реабілітацію.

Для мене було великою честю знаходитись тут поряд з спортсменами. Також приємно здивувало здорове та ситне харчування, було дуже смачно – за це окрема подяка. Хочу також зазначити за окрему опцію: прання особистих речей, сауну, а також сушку одягу та взуття, що не мало важно.

Курс реабілітації максимально направлений на активний відпочинок: це катання на лижах, заняття в тренажерному залі, психо-фізичне тренування, прогулянки на свіжому гірському повітрі, стрільба з лука, різноманітні ігри та конкурси. Масаж на основі іспанської методики, допомагав максимально розслабитись  та позбавитись больових відчуттів у поперековому відділі хребта. Стосовно реабілітологів,  всі вони гарні спеціалісти, майстри своєї справи,  виконують добросовісно свої обов’язки, з розумінням ставляться до кожного.

Я отримав багато позитивних емоцій, знайомств. Організаторам щиро вдячний за чудову можливість».

Руденко Дмитрий

«…Сама атмосфера центра – это жить на равных, тренироваться на равных, побеждать на равных! Уникальное месторасположение центра в экологически чистых Карпатах Львовской области. Сбалансированное питание, грамотно подготовленный и разнообразный тренировочный процесс и досуг, команда инструкторов с огромным потенциалом за время проведения лагеря наполнили меня энергией, новыми навыками, знаниями и расширили круг знакомства с настоящими патриотами Украины!

Что бы хотелось пожелать? Включить в программу семейную реабилитацию! Однозначно есть желание приехать, по возможности, ещё. Слава Украине!»