Відео-конференція МОЗ з регіонами щодо забезпечення пацієнтів знеболювальними наркотичними засобами

30 Липня 2014 Друкувати цю новину

Відео-конференція МОЗ з регіонами щодо забезпечення пацієнтів знеболювальними наркотичними засобами

29 липня відбулася відео-конференція Міністерства охорони здоров'я з регіонами за участю заступника Міністра охорони здоров'я України Н.О. Лісневської, провідних фахівців МОЗ та представників громадських організацій стосовно забезпечення пацієнтів знеболювальними наркотичними засобами, психотропними препаратами та прекурсорами, зокрема опіоїдними анальгетиками.

У відео-конференції взяла участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Леся Стебло та керівництво Департаменту охорони здоров'я.

Основними питаннями, які розглядалися на конференції, були покращення забезпечення онкологічних хворих та інших важкохворих, що перебувають на амбулаторному лікуванні засобами, що містять наркотичні речовини. Гострі дискусії розгорнулися з приводу порядку виписування рецептів на наркотичні препарати та призначення підконтрольних лікарських засобів з огляду на особливості їх застосування. Окремо учасники наради акцентували увагу на механізмах покращення і розвитку хоспісної та паліативної допомоги.

Варто зазначити, що зараз, на заміну наказу МОЗ №11 від 21.01.2010 р., на громадському обговоренні знаходиться новий проєкт наказу МОЗ "Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення у закладах охорони здоров'я з питань придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров'я. В наказі передбачено зміни для спрощення механізму забезпечення пацієнтів підконтрольними засобами.

Хмельницька ОДА

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.