Відбулися обласні змагання з плавання серед дітей з інвалідністю за програмою спартакіади “Повір у себе!”

7 Березня 2017 Друкувати цю новину

Відбулися обласні змагання з плавання серед дітей з інвалідністю за програмою спартакіади "Повір у себе!"Днями на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у м.Львові завершилися обласні змагання з плавання серед дітей з інвалідністю в рамках спартакіади «Повір у себе!».

Змагання проводилися серед дітей 2-х вікових груп (2002-2003 р.н. – старша група, 2004-2006 р.н. – молодша група) з 5 нозологій – порушення слуху, зору, опорно-рухового апарату, розумового і фізичного розвитку:

У змаганнях взяли участь 24 юні спортсмени, які представляли команди Львівських загальноосвітніх шкіл № 82, № 95, Краковецького навчально-реабілітаційного центру, навчально-реабілітаційного центру «Довіра», Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-осіб з інвалідністю, дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю «Галичина».

Спортсмени, які показали кращі результати представлятимуть Львівщину на XXIV Всеукраїнській Спартакіади «Повір у себе!», яка відбудеться у квітні 2017 року.

Галичина Спортивна

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.