Відбулося засідання Координаційної ради проекту Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції

Відбулося засідання Координаційної ради проекту Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції
22 Листопада 2022
Друкувати цю новину

Під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Віталія Музиченка у форматі відеоконференції відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань реалізації Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією HATO з підтримки та постачання про реалізацію співпраці у сфері медичної реабілітації.

У засіданні Координаційної ради взяли участь Радник – уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, Мінсоцполітики, Мінветеранів, Міноборони, МВС, Нацгвардії, МОЗ, СБУ, ДСНС та Держприкордонслужби.

Під час засідання було обговорено результати реалізації ініціативи по участі збірної України в міжнародних змаганнях ,,Ігри воїнів 2022”. Національна збірна команда ветеранів та військовослужбовців, продемонструвавши незламність українського духу, виборола у запеклій спортивній боротьбі 85 медалей в індивідуальних видах спорту, зокрема 36 золотих, 27 срібних, 22 бронзових та одне командне срібло.

Зазначені успіхи стали результатом тісної взаємодії Уряду України з міжнародними партнерами. Окремої відзнаки заслуговує підтримка в рамках проекту Трастового фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції, яка дозволила покрити видатки національної делегації на проживання, харчування, страхування, транспортування та реєстраційні витрати під час ,,Ігор воїнів 2022” на загальну суму 154 тисячі 958 євро.

Також було обговорено питання реалізації ініціатив щодо:
– реабілітації учасників АТО/ООС в Республіці Болгарія;
– підвищення кваліфікації медичного персоналу;
– початку реалізації наступного етапу проекту з реабілітації українських військовослужбовців в Королівстві Нідерланди.

  Категорія: