Відбулося засідання активу Чернігівської облорганізації Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю “Союз Чорнобиль України”

Відбулося засідання активу Чернігівської облорганізації Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю “Союз Чорнобиль України”
29 Березня 2013
Друкувати цю новину

Відбулося засідання активу Чернігівської облорганізації Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю “Союз Чорнобиль України”Розширене засідання Президії ради та активу Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю “Союз Чорнобиль України” відбулося 21 березня 2013 року.

У роботі Президії взяли участь актив Чернігівського обласного відділення Українського національного фонду допомоги людини з інвалідністюм Чорнобиля, запрошені представники органів виконавчої влади, головного управління Пенсійного Фонду України в області.

У засіданні взяла участь директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Юрченко Л.М.

У своєму виступі Лариса Михайлівна з великою повагою відгукнулася про учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та окреслила ряд питань над якими працює Департамент для поліпшення соціального захисту чорнобильців спільно з громадськими організаціями.

На зустрічі обговорено питання сфери соціального захисту, які займають центральне місце в Меморандумі про взаємодію та співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівським обласним відділенням Українського національного фонду допомоги людини з інвалідністюм Чорнобиля, Чернігівською обласною організацією Всеукраїнської громадської організацією Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю “Союз Чорнобиль України”. Проаналізовано хід його виконання, починаючи з моменту його підписання, наголошено на низці питань, які можуть вирішитися успішно тільки при тісній співпраці.

Зокрема, це стосується внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали” внаслідок Чорнобильської катастрофи. Актуальними на даний час є питання санаторно-курортного лікування та оздоровлення, пенсійного та медичного забезпечення, про що йшла мова під час зустрічі. На численні запитання представників громадських організацій чорнобильців надані відповіді.

Окреслено план дій щодо відзначення 27-х роковин Чорнобильської катастрофи. Прийняте рішення спільно опрацювати пропозиції щодо змін у законодавстві стосовно чорнобильців та внести на розгляд народних депутатів України від області.

Керівники громадських організацій чорнобильців подякували Департаменту соціального захисту населення, а в їх особі обласній державній адміністрації за співпрацю у розв’язанні актуальних проблем постраждалих від Чорнобильського лиха людей.

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Чернігівський монітор 

  Категорія: